Szanowni Państwo,

witamy na portalu Sprzęt Medyczny EDU.PL, który poświęcony jest tematyce specjalistycznej aparatury medycznej, w szczególności z zakresu anestezjologii i intensywnej terapii, takiej jak stanowiska do znieczulenia ogólnego, respiratory stacjonarne i transportowe, monitory anestezjologiczne, laryngoskopy (do trudnej intubacji McCoy, Macintosh), kardiomonitory, kapnografy, monitory funkcji życiowych pacjenta, monitory parametrów hemodynamicznych z pomiarem rzutu minutowego serca, pulsoksymetry, defibrylatory z kardiowersją, etc.

Poszczególne zakładki tematyczne zawierają informacje na temat wybranego sprzętu medycznego, jego charakterystyki i zastosowania. Artykuły zawierają odniesienia do literatury specjalistycznej i naukowej oraz ofert dostawców sprzętu medycznego.

Portal ma na celu przybliżenie specjalistycznego sprzętu medycznego pracownikom działów zaopatrzenia, zamówień publicznych i inwestycji oraz kadrze zarządzającej podmiotów świadczących działalność leczniczą, którzy podejmują kluczowe decyzje w zakresie wyboru dostawcy aparatury medycznej. Promowane oferty wynikają z wieloletniej wiedzy i doświadczenia zespołu, mając na celu zaprezentowanie rozwiązań ekonomicznych z gwarancją pełnej funkcjonalności oraz właściwej obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej.

Istotnym omawianym zagadnieniem jest proces zakupu specjalistycznej aparatury medycznej oraz powiązane z nim akty prawne, z uwzględnieniem Rozporządzeń Ministra Zdrowia oraz Zarządzeń Prezesa NFZ. Autor przedstawia propozycję szczegółowego modelu, którego zastosowanie przez podmioty świadczące działalność leczniczą powinno skutkować większą skutecznością wydatkowania środków finansowych.

W przypadku jakichkolwiek pytań oraz komentarzy prosimy o kontakt.

Z wyrazami szacunku,

Dariusz Wieczorek

T. 530 153 677

 

Zapraszamy również na Blog poświęcony tematyce monitorowania funkcjiżyciowych pacjenta.